Amaç

 

        Gelir İdaresi Başkanlığı bünyesinde yapılan sınav, eğitim, seminer ve toplantı organizasyonlarını yürütmek. Bu esnada katılımcıların konaklama ihtiyaçlarını,  güler yüzlü, güvenilir bir ortamda karşılamak ve onlara en iyi hizmeti sunmaktır.

          29 dönüm üzerine kurulu Eğitim Merkezi binası, Gelir İdaresi Başkanlığı Personel Daire Başkanlığı'na bağlı, Eğitim Merkezleri İşletim Müdürlüğü, Eğitim Hizmetleri Müdürlüğü, Sınav Hizmetleri Müdürlüğü; Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Daire Başkanlığı'na bağlı OECD Müdürlüğünü bünyesinde barındırmaktadır.

            Mevcut kapasitesi A Blok da 180 standart oda, B Blok da ise 100 standart, 2 engelli ve 19 apart oda bulunmaktadır. Eğitim Merkezi her iki bina toplamında 301 oda ve 565 yatak kapasitesine sahiptir.

          Sınıflarımız ise; 8 sınıfımız 30 kişilik, 8 sınıfımız 48 kişiliktir, 4 sınıfımızda ise akıllı tahta mevcuttur. 7 Bilgisayar sınıfımız ve bu sınıflardan 2 tanesi uzaktan eğitim donanımı bulundurmaktadır. Toplamda 792 kişi aynı anda eğitim yapabileceklerdir.

     Toplantı salonu; konferans, toplantı ve eğitim amaçlı kullanılmakta  olup;  katılımcı sayısı 72 kişiye  kadar artırılabilmektedir.

           Simultane salonu ise yabancı konuklar için simultane tercüme yapma olanağı sunmaktadır. Her iki salonumuzda günümüz şartlarına hitap edecek düzeydedir.

Konferans salonu 380 kişi kapasiteli olup, seminer, toplantı, eğitim ve simultane toplantılarına hizmet verecek yeterliliktedir.

Eğitim Merkezi yemekhanemiz bir oturumda 300 Kişiyi ağırlayacak kapasitededir.

Fitness alanı bulunan Eğitim Merkezi binası, çağın gerektirdikleriyle kendini yenileyen bir anlayışla hizmet vermektedir.

Tesisimizde konaklayan misafirlerimiz için ders çalışma salonumuz mevcuttur.

Duyurular
Yeni kayıt bulunamadı..
Rezervasyon Görüşler

 

KURUMSAL

 

BAĞLANTILAR

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

                                                           

                                                     

                                                       

Copyright © 2019

T.C. Gelir İdaresi Başkanlığı Eğitim Merkezi

Her Hakkı Saklıdır. Site içeriği kaynak gösterilmesi koşulu ile kullanılabilir.