Amaç

        Gelir İdaresi Başkanlığı bünyesinde yapılan sınav, eğitim, seminer ve toplantı organizasyonlarını yürütmek. Bu esnada katılımcıların konaklama ihtiyaçlarını,  güler yüzlü, güvenilir bir ortamda karşılamak ve onlara en iyi hizmeti sunmaktır.

          12 dönüm üzerine kurulu Eğitim Merkezi binası, Gelir İdaresi Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığına bağlı, Eğitim Merkezleri İşletim Müdürlüğü, Eğitim Hizmetleri Müdürlüğü, Sınav Hizmetleri Müdürlüğü; Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Daire Başkanlığına bağlı OECD Müdürlüğünü bünyesinde barındırmaktadır.

            Mevcut kapasitesi A Blok da 180 standart oda, B Blok da ise 100 standart, 2 engelli ve 19 apart oda bulunmaktadır. Eğitim Merkezi her iki bina toplamında 301 oda ve 565 yatak kapasitesine sahiptir.

          Sınıflarımız ise; 8 sınıfımız 30 kişilik, 8 sınıfımız 48 kişiliktir, 4 sınıfımızda ise akıllı tahta mevcuttur. 5 Bilgisayar sınıfı ve 2 uzaktan eğitim sınıfı bulunmaktadır. Toplamda 792 kişi aynı anda eğitim yapabileceklerdir.

     Simultane 1 salonu; konferans, toplantı ve eğitim amaçlı kullanılmakta  olup;  katılımcı sayısı 50 kişiye  kadar artırılabilmektedir.

           Simultane 2 salonu ise yabancı konuklar için simultane tercüme yapma olanağı sunmaktadır. Her iki salonumuzda günümüz şartlarına hitap edecek düzeydedir.

Konferans salonu 450 kişi kapasiteli olup, seminer, toplantı, eğitim ve simultane toplantılarına hizmet verecek yeterliliktedir.

İki adet yemekhanesi bulunan Eğitim Merkezi binamız bir oturumda 500 Kişiyi ağırlayacak kapasitededir.

Fitness ve basketbol sahası da bulunan Eğitim Merkezi binası, çağın gerektirdikleriyle kendini yenileyen bir anlayışla hizmet vermektedir.

 

Duyurular
Yeni kayıt bulunamadı..
Rezervasyon Görüşler Tel Defteri Foto Galeri
                 
Her Hakkı Saklıdır. Site içeriği kaynak gösterilmesi koşulu ile kullanılabilir. 2014