Eğitim Binası

    12 dönüm üzerine kurulu Eğitim Merkezi binası, Gelir İdaresi Başkanlığı İnsan Kaynakları Daire Başkanlığına bağlı, Eğitim Merkezleri İşletim Müdürlüğü, Eğitim Hizmetleri Müdürlüğü, Sınav Hizmetleri Müdürlüğü; Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Daire Başkanlığına bağlı OECD Müdürlüğünü bünyesinde barındırmaktadır.

     Mevcut kapasitesi A Blok da 180 standart oda, B Blok da ise 100 standart, 2 engelli ve 19 apart oda bulunmaktadır. Eğitim Merkezi her iki bina toplamında 301 oda ve 565 yatak kapasitesine sahiptir.

  Sınıflarımız ise; 8 sınıfımız 30 kişilik, 8 sınıfımız 48 kişiliktir. 4 sınıfımızda akıllı tahta mevcuttur. 7 adet bilgisayar sınıfımız bulunmaktadır. Bu sınıflardan 2 tanesi uzaktan eğitim donanımına sahiptir. Tüm sınıflarımızda projeksiyon bulunmaktadır. Toplamda 792 kişinin aynı anda eğitim yapabileceği düzeydedir.

           Toplantı salonu; konferans, toplantı ve eğitim amaçlı kullanılmakta olup; 72 koltuk sayısına sahiptir.

           Simultane  salonu ise yabancı konuklar için simultane tercüme yapma olanağı sunmaktadır. Her iki salonumuzda günümüz şartlarına hitap edecek düzeydedir.

Konferans salonu 450 kişi kapasiteli olup, seminer, toplantı, eğitim ve simultane toplantılarına hizmet verecek yeterliliktedir.

 

Resimler
Duyurular
Yeni kayıt bulunamadı..
Rezervasyon Görüşler

 

KURUMSAL

 

BAĞLANTILAR

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 

                                                           

                                                     

                                                       

Copyright © 2019

T.C. Gelir İdaresi Başkanlığı Eğitim Merkezi

Her Hakkı Saklıdır. Site içeriği kaynak gösterilmesi koşulu ile kullanılabilir.